EN | UA Подати заявку

UKRAINIAN IT AWARDS

переможцi 2017 року

Про нагороду

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнський незалежний конкурс “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі. У 2017 році конкурс проходить у співорганізації з Асоціацією «ІТ України».

“IT Awards” – це визнання професійних досягнень та успіху, серед експертів, колег і в ІТ-спільноті. Почесна нагорода “IT Awards”  вручатиметься найвизначнішим професіоналам своєї справи у номінаціях “Quality Assurance”, “Project Management”, “Software Engineering”, “Software Architecture”, “Business Analysis”, “IT Eduсation”, “Cyber Security”, “Product Management” та “UI Design”. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей.

Реєстрація відкрита до 06 серпня.

Нагородження переможців відбудеться 16 вересня 2017 року у Києві.

Номінації

Стань ІТ зіркою

111

Правила

Участь у проекті

I
Кожен професіонал ІТ-сфери, може подати свою кандидатуру на одну або дві із 9 номінацій, заповнивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Номінації”. Реєстрація триває до 28 липня 2017 року.
II
Відбір номінантів Всеукраїнської незалежної нагороди «IT Awards» складається з двох етапів. Кожну номінацію оцінює журі, у складі 3-5 експертів. Члени журі обирають 3 фіналістів у своїй категорії, які переходять у другий етап відбору.
III
У другому етапі 3 фіналістів кожної номінації матимуть інтерв’ю з членами журі. За результатами бесіди буде визначено одного переможця у кожній номінації.
IV
Урочисте нагородження переможців відбудеться після Всеукраїнської ІТ-конференції “IT Weekend Ukraine”, 16 вересня 2017 року в Києві.
Офіційні умови конкурсу

Місце проведення

КВЦ Парковий

м. Київ, Паркова дорога 16а

Фотоальбом

Партнери

Партнери IT Awards

Засновник

Організатори

Партнери

Зворотній зв’язок

Контактна інформація