EN | UA Submit

UKRAINIAN IT AWARDS

82
11
30

About the Award

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнський незалежний конкурс “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів української ІТ-галузі. Конкурс проводиться Асоціацією «ІТ України» у партнерстві з провідними ІТ-компаніями країни.

“Ukrainian IT Awards” – це визнання професійних досягнень та успіху від провідних експертів української ІТ-індустрії. Цього року нагорода вручатиметься найвизначнішим професіоналам у 10-ти номінаціях: Business Analysis, Design, DevOps, IT Education, Product Management, Project Management, Quality Assurance, Research, Software Architecture та Software Engineering. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей.

Реєстрація на участь у конкурсі триватиме з 10 червня до 7 липня 2019 року.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 7 вересня 2019 року у Києві.

Rules

Participation in the project

I
Кожен професіонал ІТ-сфери може подати свою кандидатуру на одну або дві номінації із 10-ти, заповнивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Номінації”. Реєстрація триває з 10 червня до 7 липня 2019 року.
II
Відбір номінантів Всеукраїнської незалежної нагороди Ukrainian IT Awards складається з двох етапів. Кожну номінацію оцінює журі у складі 3-5 експертів. Члени журі обирають 3 фіналістів у своїй категорії, які переходять у другий етап відбору.
III
У другому етапі 3-є фіналістів кожної номінації матимуть інтерв’ю з членами журі. За результатами інтерв’ю журі обере одного переможця у кожній номінації.
IV
Урочисте нагородження переможців відбудеться після міжнародної ІТ-конференції IT Weekend Ukraine, 7 вересня 2019 року в Києві.
Official Competition Rules

Photo

Partners

Partners IT Awards

Організатор

Засновник

Партнер

Venue

КВЦ Парковий

м. Київ, Паркова дорога 16а
КВЦ Парковий, м. Київ, Паркова дорога 16а

Feedback

Contacts