EN | UA Подати заявку

UKRAINIAN IT AWARDS

переможцi 2019 року

Про нагороду

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнський незалежний конкурс “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів української ІТ-галузі. Конкурс проводиться Асоціацією «ІТ України» у партнерстві з провідними ІТ-компаніями країни.

“Ukrainian IT Awards” – це визнання професійних досягнень та успіху від провідних експертів української ІТ-індустрії. Цього року нагорода вручатиметься найвизначнішим професіоналам у 10-ти номінаціях: Business Analysis, Design, DevOps, IT Education, Product Management, Project Management, Quality Assurance, Research, Software Architecture та Software Engineering. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей.

Реєстрація на участь у конкурсі триватиме з 10 червня до 7 липня 2019 року.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 7 вересня 2019 року у Києві.

Номінації

Стань ІТ зіркою

Фіналісти

Правила

Участь у проекті

I
Кожен професіонал ІТ-сфери може подати свою кандидатуру на одну або дві номінації із 10-ти, заповнивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Номінації”. Реєстрація триває з 10 червня до 7 липня 2019 року.
II
Відбір номінантів Всеукраїнської незалежної нагороди Ukrainian IT Awards складається з двох етапів. Кожну номінацію оцінює журі у складі 3-5 експертів. Члени журі обирають 3 фіналістів у своїй категорії, які переходять у другий етап відбору.
III
У другому етапі 3-є фіналістів кожної номінації матимуть інтерв’ю з членами журі. За результатами інтерв’ю журі обере одного переможця у кожній номінації.
IV
Урочисте нагородження переможців відбудеться після міжнародної ІТ-конференції IT Weekend Ukraine, 7 вересня 2019 року в Києві.
Офіційні умови конкурсу

Фотоальбом

Партнери

Партнери IT Awards

Організатор

Засновник

Банк партнер

Партнер

Official Office Partner

Місце проведення

КВЦ Парковий

м. Київ, Паркова дорога 16а
КВЦ Парковий, м. Київ, Паркова дорога 16а

Зворотній зв’язок

Контактна інформація