EN | UA Подати заявку

UKRAINIAN IT AWARDS

переможцi 2018 року

Про нагороду

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнський незалежний конкурс “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі. У 2018 році конкурс проходить у співорганізації з Асоціацією «ІТ України».

“IT Awards” – це визнання професійних досягнень та успіху, серед експертів, колег і в ІТ-спільноті. Почесна нагорода “IT Awards”  вручатиметься найвизначнішим професіоналам своєї справи у номінаціях “Business Analysis”, “Design”, “DevOps”, “IT Education”, “Product Management”, “Project Management”, “Quality Assurance”, “Research”, “Software Architecture” та “Software Engineering”. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей.

Реєстрація буде відкрита до 22 липня 2018 року.

Нагородження переможців відбудеться 8 вересня 2018 року у Києві.

Номінації

Стань ІТ зіркою

Фіналісти

Правила

Участь у проекті

I
Кожен професіонал ІТ-сфери, може подати свою кандидатуру на одну або дві із 10 номінацій, заповнивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Номінації”. Реєстрація триває до 22 липня 2018 року.
II
Відбір номінантів Всеукраїнської незалежної нагороди «IT Awards» складається з двох етапів. Кожну номінацію оцінює журі, у складі 3-5 експертів. Члени журі обирають 3 фіналістів у своїй категорії, які переходять у другий етап відбору.
III
У другому етапі 3-є фіналістів кожної номінації матимуть інтерв’ю з членами журі. За результатами бесіди буде визначено одного переможця у кожній номінації.
IV
Урочисте нагородження переможців відбудеться після Всеукраїнської ІТ-конференції “IT Weekend Ukraine”, 8 вересня 2018 року в Києві.
Офіційні умови конкурсу

Фотоальбом

Партнери

Партнери IT Awards

Організатор

Місце проведення

КВЦ Парковий

м. Київ, Паркова дорога 16а
КВЦ Парковий, м. Київ, Паркова дорога 16а

Зворотній зв’язок

Контактна інформація